Fysiotherapeuten

Zoek een fysiotherapeut

Hieronder vindt u een overzicht van de aangesloten fysiotherapie praktijken in de regio Zuid-Holland Zuid. Klik op de locatie bij u in de buurt om de contact informatie te bekijken en de routebeschrijving te openen.



Aangesloten fysiotherapie praktijken

Praktijk voor Fysio- en Manuele therapie Zuidwijk-Pendrecht
Schere 31
3085 DT Rotterdam
Tel: 010- 4810629
Contactpersoon: Gert Middelburg , Marianne de Neeling
e-mail: edeneeling@gmail.com

Fysiotherapie Roerdomplaan
Roerdomplaan 10
3084 NM Rotterdam
Tel: 010-4811155
Contactpersoon: Dennis Roosenburg
e-mail: dennis@fysioroerdomp.nl

Fysiotherapie Dreef
Dreef 58
3075 HC Rotterdam
Tel: 010-4320606
Contactpersoon: Antoinette van der Wulp
e-mail:antoinette@fysiotherapiedreef.nl

Paramedisch Centrum Hoeksche Waard
Locatie Puttershoek
Maerten Bollesteeg 35
3297 SL Puttershoek
Tel: 078-6763445
Contactpersoon: Tootje Revelman, Renate van Hengel
e-mail: tootje.revelman@pmc-hoekschewaard.nl

Locatie Klaaswaal
Industrieweg 7 b
3286 BW Klaaswaal
Tel: 0186-571447
Contactpersoon: Tootje Revelman, Renate van Hengel
e-mail: tootje.revelman@pmc-hoekschewaard.nl

Fysiotherapie, Manuele therapie en Revalidatie Van Dongen
H. de Lintweg 2
3201 EK Spijkenisse
Tel: 0181-624930
Contactpersoon: Ruud van Dongen
e-mail: info@fysiotherapievandongen.nl

Fysiotherapie, Manuele therapie en Revalidatie Van Dongen
Duindoornpad 7
3203 AG Spijkenisse
Tel: 0181-621887
Contactpersoon: Ruud van Dongen
e-mail: info@fysiotherapievandongen.nl

Fysio Essendael
Oyenshof 2
3161 DR Rhoon
Tel: 010-7371363
Contactpersoon: Ruud van Dongen
e-mail: info@fysiotherapievandongen.nl

Paramedisch Centrum Hoogvliet
Marthalaan 16
3194 EH Hoogvliet
Tel: 010-2632320
Contactpersoon: Jos Dingemans
e-mail: j.dingemans@pmch.nl

Fysiotherapie GC Beverwaard B.V. onderdeel van ZonBoog
Boxbergenstraat 11
3077 JS Rotterdam
Tel: 010-4799641
Contactpersoon: Renate van Hengel, Pieter Kodde
e-mail: r.vanhengel@zonboog.nl of p.kodde@zonboog.nl

NH Fysiotherapie
Burg. de Bruinelaan 140
3331 AJ Zwijndrecht
Tel: 078-7370407
Contactpersoon: Natascha Mars
e-mail: natascha@nhfysiotherapie.nl

Bakker en Bouter Fysiotherapie B.V.
Zeemanstraat 2
2984 ER Ridderkerk
Tel: 0180-421654
Contactpersoon: Jan Bakker, Tim van der Linden en Joris van der Voort
e-mail: info@bakkerbouterfysio.nl

Fysiotherapie De Zorgmolen
Poldermolen 2
3352 TH Papendrecht
Tel: 078-6159966
Contactpersoon: Frank Wetsteijn
e-mail: fysiodezorgmolen@gmail.com

Praktijk aan de Dijk Fysiotherapie
Zuidendijk 35B
3314 CP Dordrecht
Tel: 078-6139810
Contactpersoon: Tom Latour
e-mail: administratie@fysiotherapiepad.nl

Fysio- en Sporttherapie Kleijkamp
Princes Irenestraat 8
3261 AP Oud-Beijerland
Tel: 06-29181391
Contactpersoon: Ellen Kleijkamp
e-mail: info@fysiotherapiekleijkamp.nl

Fysiocenter Flakkee
Korteweegje 5 a
3244 AK Nieuwe Tonge
Tel: 0187 – 651326
Contactpersoon: Simone Schouten
e-mail: simone.wolfert@gmail.com

Fysiotherapie Lombardijen
Dumasstraat 217
3076 HK Rotterdam
Contactpersoon: Stephan Muller
Tel: 06-41362254 010-4190840
e-mail: stephan@fysiotherapielombardijen.nl

De Nieuwe Dam
Nieuwe Damlaan 845
3119 AV Schiedam
Contactpersoon: Maikel van Aalst
Tel: 010 - 7891600
e-mail: maikel@denieuwedam.nl

Paraplus Praktijk voor Fysiotherapie
De Cordesstraat 107
3151 BK Hoek van Holland
Contactpersoon: Kenneth Pieters
Tel: 0174 – 310838
e-mail: kenneth.pieters@para-plus.nl

Fysiotherapie Tarwewijk
Bas Jungeriusstraat 152 c
3081 VM Rotterdam
Contactpersoon: E. Nicolas
Tel: 010 – 4847175
e-mail: info@fysiotarwewijk.nl

Van Seters Fysiotherapie
Voorstraat 123
3251 BC Stellendam
Contactpersoon: Jannie van Seters

Plaisier Fysiotherapie
Johan Frisolaan 42
3258 AJ Den Bommel
Contactpersoon: Elmar Plaisier
Tel: 0187 – 612161
e-mail: elmar@plaisierfysiotherapie.nl

Fysiotherapie GC Volgerlanden onderdeel van ZonBoog
Druivengaarde 15 – 17
3344 PK Hendrik-Ido-Ambacht
Contactpersoon: Pieter Wils
Tel: 078 – 6256666
e-mail: p.wils@zonboog.nl

Fysiotherapie GC Zuiderkroon onderdeel van ZonBoog
Vlissingenplein 1
3086 GZ Rotterdam
Contactpersoon: Merel Bakker, Pieter Wils
Tel: 010 – 2931404
e-mail: merel.bakker@zonboog.nl

Specialisten




Nanninga, A.J.
Orthopedisch chirurg
Meer info...



Bakker, W.M.
Orthopedisch chirurg
Meer info...